Aktualizace: 

Turnaje, kterých jsme se zúčastnili

  Rok 1991
 
10. - 11. 8. 1991 Pilsner cup
1. zápas 2:4
2. zápas 0:5
3. zápas 2:5
 
Buldra, Kasl, Kubík, Kladívko, Sutnar, Schulz E., Petr Pjéňa, Fišer, Schulz R.
 
13. - 14. 12. 1991 Turnaj Rabbitu v Klatovech
Motáček - Důležití 1:6
Motáček - Loko Depo 3:3
Motáček - Litice 5:3
 
semifinále: Motáček - Šneci Dobřany 0:3
o 3. místo: Motáček - Důležití 3:5
 
Buldra, Kuna, Sutnar, Škach, Gribov
Čtvrté místo
 
  Rok 1992
 
14. 6. 1992 Krajské finále v Chebu
FC Slon - Motáček 3:1 (0:0)
Schulz E.
Nová Hospoda - Motáček 6:4 (2:1)
Sutnar 2, Opl, Škach
Ajax Cheb - Motáček 5:3 (2:2)
Urbánek, Opl, Schulz R.
 
Buldra, Sutnar, Škach, Schulz R., Schulz E., Urbánek, Opl, Kladívko, Gribov, Fišer
 
20. - 21. 6. 1992 Dobřanský pohár
Nová Hospoda - Motáček 4:1 (1:0)
Motáček - DoDna 2:1 (2:1)
1. IRD Dobřany - Motáček 0:3 (0:0)
Motáček - Sokol Žízeň 6:2 (4:2)
 
osmifinále: Motáček - KV Nachmelen 7:2 (4:0)
čtvrtfinále: Motáček - Loko Depo 1:1 (0:1)
3:4 pk
Buldra, Kladívko, Gribov, Bartoš, Schulz E.
 
27. 12. 1992 Turnaj na 11. ZŠ
Motáček - Krvavá tlačenka 2:2 (0:0)
Motáček - Rabbit "B" 8:1 (5:1)
Motáček - Rabbit "A" 1:1 (0:1)
 
semifinále: Motáček - Důležití 3:1 (0:0)
finále: Motáček - Rabbit "A" 2:4 (0:2)
 
Buldra, Urbánek, Kladívko, Kučera, Schulz E., Opl, Soudek
Druhé místo
 
  Rok 1993
 
16. 1. 1993 Turnaj v hale Slavie VŠ
Motáček - IRD Dobřany 0:2 (0:0)
Motáček - Krvavá tlačenka 4:1 (2:0)
Sutnar 3, Schulz E.
 
čtvrtfinále: Motáček - Loko Depo 0:0 (0:0)
4:5 pk
Buldra, Nálevka, Kubík, Kladívko, Schulz E., Sutnar, Opl, Škach, Kučera, Vacek, Schulz R.
 
30. - 31. 1. 1993 O pohár primátora města Plzně
M.F.C. Chatelet - Motáček 1:1 (0:0)
Urbánek
Motáček - Slon Plzeň 1:1 (1:0)
Kubík
Motáček - Čemoz Havlíčkův Brod 1:3 (1:2)
Škach
 
o 5. místo: Spectro - Motáček 3:5 (0:2)
Sutnar 2, Škach
 
Buldra, Kubík, Urbánek, Gribov, Kasl, Kučera, Soudek, Opl, Sutnar, Schulz E., Škach
Páté místo
 
28. 3. 1993 Turnaj v hale Slavia VŠ
Motáček - Litice 5:2
Motáček - Rabbit 1:4
Motáček - Z Bor 0:0
 
semifinále: Motáček - Loko Depo 2:2
2:4 pk
o 3. místo: Motáček - Z Bor 3:3
3:2 pk
Buldra, Nálevka, Sutnar, Škach, Soudek, Schulz E., Gribov, Kratochvíl
Třetí místo
 
  Rok 1995
 
asi 22. 1. 1995 O pohár primátora města Plzně
Motáček - Saint Saulve 8:1 (4:0)
Motáček - Nová Hospoda 2:4 (1:2)
Motáček - Palmet Ždírec 0:2 (0:1)
 
semifinále: Motáček - Strabag Prachatice 1:3 (0:1)
o 3. místo: Motáček - MFC Chatelet 3:2 (3:0)
 
Třetí místo
 
29. 7. 1995 Pohoda Cup
 
Čtvrté místo
 
5. 8. 1995 Motáček Cup
 
Třetí místo
 
23. 9. 1995 Turnaj v Mělníku
Motáček - Mělník I 5:0
Motáček - Mělník II 6:1
Motáček - Terasy Praha 9:2
Motáček - Slaný 2:0
 
čtvrtfinále: Motáček - Tango Africa 1:1
5:6 pk
Schulz, Soudek, Hájek, Jindřich, Sutnar
 
zima 1995 Turnaj v Prachaticích
Motáček - DM Prachatice 3:6 (0:3)
Motáček - Královská Krumlov 4:4 (2:2)
Motáček - Adamíček Krumlov "B" 2:1 (1:0)
 
Třetí místo ve skupině
 
  Rok 1996
 
27. - 28. 1. 1996 O pohár primátora města Plzně
Motáček - Plzeňský deník 3:1 (1:1)
Motáček - MFC Chatelet 2:1 (1:0)
Motáček - Nová Hospoda 2:5 (1:2)
Motáček - Inel 6:0 (2:0)
 
semifinále: Motáček - Strabag Prachatice 3:0 (1:0)
finále: Motáček - Nová Hospoda 4:0 (1:0)
 
Noháček, Jílek, Jindřich, Urbánek, Opl, Sutnar, Soudek, Hájek, Schulz
První místo
Fotografie
 
29. - 30. 6. 1996 European Cup
Motáček - Cosmos Mariánské Lázně 3:0 (2:0)
Motáček - Letkov 1:0 (1:0)
Motáček - Slavie Hradec Králové 0:0
 
osmifinále: Motáček - Stadion Slaný 3:1 (3:0)
Škach, Soudek, Hájek
čtvrtfinále: Motáček - Penguins Praha 3:4 (1:2)
Škach 2, Sutnar
 
Gribov, Jindřich, Schulz, Sutnar, Soudek, Škach, Hájek, Fišer
 
14. - 15. 7. 1996 Dobřanský pohár
Motáček - FC Kundratice 1:0
Jindřich
Motáček - K.B.A. Kostelec nad Ohří 2:2
Urbánek, Jindřich
Motáček - IQ-O Kadaň 0:1
Motáček - Soptík Hřídelec 5:0 kont
 
Motáček - Nová Hospoda 1:1
Jindřich 3:2 pk
Motáček - Senior Příbram 2:3
Jindřich, Jílek
 
Urbánek, Jindřich, Hájek, Zavadil, Schulz, Opl, Jílek
 
3. 8. 1996 Pohoda Cup ve Šťáhlavech
Motáček - Drogisti 3:1
Motáček - Celimex 4:3
Motáček - Krvavá tlačenka 4:2
 
semifinále: Motáček - Rabbit 5:2
finále: Motáček - Basket Dream Team 1:2
 
Druhé místo
 
10. 8. 1996 Letkov '96
Motáček - Bee Sting 2:1
Motáček - Stará garda Žákava 0:2
 
čtvrtfinále: Motáček - Letkov "B" 4:0
semifinále: Motáček - Rapid Hokejbal 1:0
finále: Motáček - Hudebniny Houdek 1:1
2:1 pk
Opl, Soudek, Sutnar, Schulz, Hájek, Mráz
Vítězství v turnaji
Fotografie
 
24. 8. 1996 Memoriál Romana Kokeše v Plzni-Božkově
Motáček - Hombre 2:1
Motáček - Z Bor 4:2
Motáček - Montza České Budějovice 0:1
Motáček - Ivoš bratr team 5:0
 
čtvrtfinále: Motáček - Kompas Rollo 1:2
 
Noháček, Jindřich, Gribov, Hájek, Sutnar, Soudek, Schulz
 
28. 9. 1996 Turnaj v Mělníku
Motáček - Rozbuška Boletice 2:1
Sutnar
Motáček - FC Samota Praha 0:1
Motáček - Atletiko Praha 0:2
Motáček - AC Skleník Mělník 7:1
Sutnar 4, Škach, Jindřich, Urbánek
Motáček - Vysoké Mýto 2:0
Schulz 2
 
  Rok 1997
 
25. - 26. 1. 1997 O cenu primátora města Plzně
Motáček - Nová Hospoda 2:3
Fišer, Opl
Motáček - Binche 2:2
Soudek, Opl
Motáček - FM Plus 1:0
Opl
 
o 5. místo: Motáček - FC Dybs 1:5 (0:1)
 
Noháček, Opl, Urbánek, Jindřich, Gribov, Hájek, Jílek, Fišer, Schulz, Soudek, Sutnar, Škach
Šesté místo
 
22. - 23. 2. 1997 Elfetex cup
Z Bor - Motáček 0:0
Motáček - Rabbit 2:2
Schulz, Gribov
DoDna - Motáček 0:2
Schulz 2
Motáček - Radio Taxi 1:3
Schulz
FC Korda - Motáček 0:2
Jílek, Schulz
Motáček - Pumidas 1:1
Opl
Nová Hospoda - Motáček 2:4
Jílek 3, Schulz
 
Noháček, Jindřich, Hájek, Urbánek, Schulz, Gribov, Opl, Škach, Jílek
Čtvrté místo
 
28. 6. 1997 Motáček Cup 97
 
Druhé místo
 
12. - 13. 7. 1997 Dobřanský pohár
Motáček - Terasy Praha 1:0 (0:0)
Jindřich
Motáček - Habartov 0:0
Motáček - Chodová Planá 1:1 (1:1)
Motáček - Červený kostelec 3:0 (2:0)
Urbánek, Jindřich, Fišer
 
1. kolo: Motáček - Juventus Šulín 0:0
4:3 pk
osmifinále: Motáček - SFK Cheb 1:3 (1:2)
Jindřich
 
Noháček, Urbánek, Jindřich, Gribov, Hájek, Sutnar, Fišer
 
9. 8. 1997 Pohoda cup Šťáhlavy
Motáček - Rabbit 2:3
Motáček - Krvavá tlačenka 4:3
Motáček - Slabá vůle 2:0
 
čtvrtfinále: Motáček - Sokol Šťáhlavy 2:1
semifinále: Motáček - Rabbit 4:0
finále: Motáček - Basket Dream Team 1:2
 
Druhé místo
 
16. 8. 1997 Memoriál Romana Kokeše v Plzni-Božkově
Motáček - Bee Sting 1:1
Motáček - Hudebniny Houdek 1:2
Motáček - FC Korda 1:1
Motáček - Ajax Nová Hospoda 1:0
 
Noháček, Zavadil, Jílek
Třetí místo ve skupině
 
  Rok 1998
 
24. - 25. 1. 1998 O cenu primátora města Plzně
Motáček - Senior Příbram 0:7 (0:5)
Motáček - FC Jerigo 2:1 (0:1)
Motáček - Binche 5:6 (1:4)
 
o 5. místo: Motáček - MFC Chatelet 7:2 (2:0)
 
Noháček, Gribov, Urbánek, Jindřich, Zavadil, Hájek, Jílek, Sutnar, Soudek, Škach, Fišer, Schulz
Páté místo
 
4. - 5. 7. 1998 Brno
3 výhry, 2 remízy, 2 prohry
prohra v prvním kole druhého dne
 
Noháček, Jindřich, Zavadil, Gribov, Sutnar, Škach
 
11. - 12. 7. 1998 Dobřanský pohár
Motáček - Smutní potápěči Praha 1:2
Jílek
Motáček - Bago Karlovy Vary 4:0
Jílek, Sutnar, Soudek
Motáček - Fc Kundratice 2:0
Jindřich, Jílek
Motáček - Hoblík Suchomlaty 1:2
Jílek
 
Koželuh, Zavadil, Jílek, Soudek, Sutnar, Hájek
Třetí místo ve skupině
 
18. - 19. 7. 1998 České Budějovice
Motáček - Demolice České Budějovice 2:2
Soudek 2
Motáček - Sup Zbudov 1:2
Motáček - KFc Terasy Praha 3:0
Jindřich, Koželuh, Soudek
 
1. kolo: Motáček - Adamíček Český Krumlov 2:2
Soudek, Jindřich 3:4 pk
 
Noháček, Jindřich, Soudek, Hájek, Koželuh
 
8. 6. 1998 Pohoda cup Štáhlavy
Motáček - Darrel Standing 7:0
Škach 3, Soudek 2, Jindřich, Hájek
Motáček - Comix Brno 3:2
Škach, Hájek, Soudek
Motáček - Ještě slabší vůle 1:2
Hájek
 
čtvrtfinále: Motáček - DoDna 0:2
 
Noháček, Jindřich, Škach, Soudek, Schulz, Hájek, Kárník
 
22. 8. 1998 Memoriál Romana Kokeše
Motáček - Hudebniny Houdek 3:1
Fišer 2, Sutnar
Motáček - DoDna 2:2
Sutnar, Jílek
Motáček - Nová Hospoda 0:0
 
čtvrtfinále: Motáček - Pumidas 0:2
 
Noháček, Koželuh, Jindřich, Sutnar, Jílek, Fišer, Kárník, Hájek
 
  Rok 1999
 
23. 1. 1999 O cenu primátora města Plzně
Motáček - FC Jerigo 4:1 (1:0)
Soudek, Seman, Fišer, Gribov
Motáček - Nová Hospoda 1:3 (1:0)
Seman
Motáček - MFc Chatelet 2:3 (0:2)
Seman, Jindřich
 
Noháček, Koželuh, Schulz, Gribov, Seman, Hájek, Sutnar, Škach, Soudek, Fišer, Jindřich
 
3. 7. 1999 Motáček cup v Újezdě
Motáček - Poděbrady 4:1
Motáček - DoDna 2:3
Motáček - Media Team 3:5
 
o třetí místo: Motáček - Poděbrady 1:1
2:5 pk
Noháček, Gribov, Škach, Fišer, Zavadil, Jindřich, Hájek
v jiných mužstvech - Schulz E., Schulz R., Buldra, Sutnar, Rous
Poslední čtvrté místo
 
17. - 18. 7. 1999 České Budějovice
Motáček - Montza České Budějovice 0:2
Motáček - Písek 4:1
Motáček - Rumpál Prachatice 0:0
 
osmifinále: Motáček - Nesco České Budějovice 1:1
1:3 pk
Noháček, Hájek, Soudek
 
7. 8. 1999 Pohoda cup Šťáhlavy
Motáček - Vjedérko Rakvice 4:3
Motáček - Old tenissky 2:3
Motáček - Rabbit Becher 1:2
 
čtvrtfinále: Motáček - Báťova družina 2:2
4:2 pk
semifinále: Motáček - Indoss 6:3
finále: Motáček - Rabbit Becher 1:3
 
Noháček, Hájek, Soudek, Fišer
Druhé místo
 
  Rok 2000
 
9. 1. 2000 Motáček cup 2000 na ZČU
Nová Hospoda - Motáček 0:0
Motáček - Kompas Rollo 1:1
Bee Sting - Motáček 4:1
Motáček - Plzeňský deník 2:0
 
Semler, Zavadil, Gribov, Hájek, Kárník, Soudek, Sutnar, Fišer, Noháček
Fotografie
 
19. 2. 2000 O cenu primátora města Plzně
 
Semler, Fišer, Rous, Hájek, Noháček, Gribov
Fotografie
 
7. 10. 2000 Turnaj na Slávii VŠ
Motáček - Bee Sting 2:3 (2:0)
Fišer, Mráz
Motáček - Rabbit 2:5 (0:4)
Škach, Hájek
 
Zavadil, Fišer, Soudek, Hájek, Noháček, Škach, Mráz
 
  Rok 2001
 
23. 6. 2001 VI. ročník Motáček cup
Motáček - Za barákem 3:4 (1:3)
Janout, Opl, Gribov
Motáček - DoDna 0:2 (0:2)
Motáček - Poděbrady 5:2 (1:0)
Janout, Opl, Urbánek, Schulz, Soudek
Motáček - Benešov 9:0 (4:0)
Schulz 3, Soudek 2, Opl 2, Janout, Gribov
 
Soudek, Noháček, Opl, Gribov, Schulz, Urbánek, Janout
Třetí místo
 
4. 8. 2001 Pohoda Cup
Motáček - Comix Brno 0:1 (0:1)
Motáček - Pumidas 1:1 (0:1)
Škach
Motáček - Rabbit 1:5 (1:1)
Soudek
 
Soudek, Noháček, Kárník, Schulz, Škach, Hájek, Kratzer
Čtvrté poslední místo ve skupině
 
  Rok 2002
 
22. 6. 2002 VII. ročník Motáček cup
Motáček - Poděbrady "A" 2:0
Motáček - Media Team 3:2
Motáček - Poděbrady "1" 4:2
Motáček - DoDna 1:0
 
Škach, Soudek, Noháček, Gribov, Hájek, Rous, Jílek
Vítězství v turnaji
 
3. 8. 2002 Pohoda cup
Motáček - Albania 6:2 (5:0)
Opl 2, Vítovec 2, Soudek, Gribov
Motáček - Elfetex 0:0 (0:0)
Motáček - Fegyt 0:2 (0:1)
čtvrtfinále: Motáček - Krvavá tlačenka 5:1 (2:1)
Škach 3, Vítovec, Soudek
semifinále: Motáček - Comix Brno 0:0 (0:1)
 
Soudek, Noháček, Škach, Hájek, Gribov, Vítovec, Jílek, Opl
Třetí místo
Fotografie
 
31. 8. 2002 Memoriál Romana Kokeše
Motáček - DoDna 2:2 (2:1)
Soudek, Sutnar
Motáček - FC Hombre 1:0 (1:0)
Soudek
Motáček - Santos 3:2 (2:0)
Sutnar, Vítovec, Fišer
Motáček - Dream Team 4:2 (1:0)
Škach 2, Fišer, Soudek
 
Soudek, Vacek, Škach, Hájek, Fišer, Sutnar, Vítovec
Vítězství v turnaji
 
  Rok 2003
 
6. 9. 2003 VIII. ročník Motáček cup
Motáček - Star's Team 6:3 (2:1)
Soudek 2, Schulz R. 2, Schulz E. 2
Motáček - Mafie Kozolupy 3:3 (1:2)
Soudek, Hájek, Schulz E.
Motáček - Poděbrady 3:3 (1:0)
Soudek, Schulz E., Jílek
 
Soudek, Noháček, Hájek, Jílek, Schulz E., Schulz R., Sutnar
Druhé místo
 
  Rok 2004
 
11. 9. 2004 IX. ročník Motáček cup
Motáček - BBF 1:0 (1:0)
Soudek
Motáček - PEAL 4:1 (1:1)
Gribov 2, Soudek, Rous
Motáček - FC Splávek 5:1 (2:0)
Soudek 2, Rous 2 , Škach
 
FC Motáček - Soudek, Noháček, Škach, Gribov, Rous
FC Splávek - Opl, Kárník, Zavadil, Fišer
BBF - Schulz R., Schulz E.
PEAL - Hájek
Vítězství v turnaji
 
  Rok 2005
 
11. 5. 2005 Pohár ČMFS
Motáček - SK Indoss Plzeň 4:2 (1:1)
Soudek 2, Konáš, Vereščinský
 
Vacek, Sutnar, Hájek, Krejčí, Levý, Konáš, Škach, Soudek, Vereščinský, Rous
 
10. 9. 2005 X. ročník Motáček cup
Motáček - BBF 2:1 (1:0)
Motáček - SK Šeptem 2:5 (0:2)
Motáček - BBF 5:0 (2:0)
Motáček - SK Šeptem 1:4 (0:2)
 
Zavadil, Sutnar, Gribov, Opl
BBF - Schulz R., Schulz E.
Druhé místo
 
  Rok 2006
 
5. 8. 2006 Pohoda cup
Motáček - Pumidas 1:3
Motáček - Fegyt 2:1
Motáček - Do dna 0:1
Motáček - Krvavá tlačenka 4:1
 
Votípka, Opl, Hájek, Soudek, Sutnar, Zavadil, Škach, Fišer
Čtvrté místo ve skupině bez postupu dál
Fotografie