Aktualizace: 

Rozšířené tabulky několika posledních sezón

Sezóna 2011/2012 - Divize C Západní Čechy

Konečná tabulka:

Tým V R P Skóre Body
1. FK Lochotín 17 3 4 125:72   54
2. Sausfork Otovice 16 1 7 140:94   49
3. Amigos Bar Plzeň 16 0 8 114:82   48
4. Draci Karlovy Vary 14 1 9 132:97   43
5. Ajax Staňkov 13 2 9 115:99   41
6. FT Františkovy Lázně 11 2 11 130:130 35
7. Jerigo Plzeň 11 2 11 123:99   35
8. Rejnoci Nemanice 11 0 13   87:107 33
9. SK Indoss Plzeň "B" 9 6 9 100:95   33
10. 2. FC Motáček Plzeň 7 5 12 112:131 26
11. HERD Cheb 8 1 15   92:146 25
12. FC Remi Plzeň 5 3 16   82:121 18
13. Pumidas Plzeň 4 2 18   75:154 14

 

 

Sezóna 2010/2011 - Divize C Západní Čechy

Konečná tabulka:

Tým V R P Skóre Body
1. FK Lochotín 19 3 4 132:82   60
2. HERD Cheb 16 2 8 142:80   50
3. SK Indoss Plzeň "B" 13 7 6   99:86   46
4. FC Jerigo 1994 Plzeň 14 2 10 125:101 44
5. Draci Karlovy Vary 14 1 11 110:100 43
6. FK Františkovy Lázně 11 6 9 106:108 39
7. Rejnoci Nemanice 11 5 10 113:105 38
8. Čespo 21 Plzeň 10 6 10   94:92   36
9. Do Dna Plzeň 10 5 11   76:90   35
10. 2. FC Motáček Plzeň 10 4 12 109:131 34
11. Sausfork Otovice 9 5 12 138:131 32
12. FC Remi Plzeň 9 2 15   93:100 29
13. Rabbit Plzeň 7 2 17   97:138 23
14. Pumidas Plzeň - sestupují do kraje 3 2 21   71:161 11

 

 

Sezóna 2009/2010 - Divize C Západní Čechy

Konečná tabulka:

Tým V R P Skóre Body
1. FK Lochotín 21 3 4 179:76   66
2. Draci Karlovy Vary 18 3 7 168:114 57
3. SK Indoss Plzeň B 17 6 5 122:68   57
4. FC Jerigo 1994 Plzeň 15 4 9 144:128 49
5. Herd Cheb 14 6 8 138:98   48
6. 1. FC Čespo 21 Plzeň 14 5 9 135:107 47
7. Do dna Plzeň 13 4 11 115:103 43
8. FC Rabbit Plzeň 10 11 7 121:115 41
9. FC Remi Plzeň 11 7 10 106:110 40
10. Sausfork Otovice 10 5 13 143:145 35
11. FT Františkovy Lázně 10 4 14 118:116 34
12. FUFet Club Karlovy Vary 9 3 16 134:142 30
13. 2. FC Motáček - sestupují do kraje 7 4 17   98:150 25
14. Pumidas Plzeň - sestupují do kraje 5 2 21   83:179 17
15. Ajax Staňkov - sestupují do kraje 2 1 25   61:214 7

 

 

 

Sezóna 2008/2009 - 2. liga-skupina Západ

Konečná tabulka:

Tým V R P Skóre Body
1. FC Klokani Vršovice 18 2 2 152:67   56
2. SK Indoss Plzeň 16 4 2 107:62   52
3. Andy Liberec 15 0 7 171:96   45
4. Arsenal Benešov 12 4 6 133:97   40
5. K-Pedros Tábor 10 2 10   87:89   32
6. RSC Čechie Slaný 10 1 11 102:113 31
7. TS Bakov nad Jizerou 10 1 11   91:118 31
8. Dalmach Turnov 9 3 10 123:114 30
9. Protec (2. FC Motáček) Plzeň 7 2 13   95:134 23
10. Slavia TU Liberec 6 4 12 103:118 22
11. SK Olympik Mělník "B" 3 5 14   86:117 14
12. AFC Celtic Kladno 1 2 19   82:207 5

 

Tabulka 2. poloviny soutěže:

Tým V R P Skóre Body
1. FC Klokani Vršovice 9 1 1 73:38   28
2. SK Indoss Plzeň 7 3 1 56:36   24
3. Andy Liberec 8 0 3 89:43   24
4. Arsenal Benešov 6 2 3 87:60   20
5. K-Pedros Tábor 6 2 3 43:39   20
6. RSC Čechie Slaný 5 1 5 55:61   16
7. TS Bakov nad Jizerou 4 1 6 46:73   13
8. Dalmach Turnov 3 2 6 53:56   11
9. Slavia TU Liberec 3 2 6 53:63   11
10. Protec (2. FC Motáček) Plzeň 3 1 7 46:67   10
11. SK Olympik Mělník "B" 2 2 7 46:56   8
12. AFC Celtic Kladno 1 1 9 49:104 4

 

Tabulka 1. poloviny soutěže:

Tým V R P Skóre Body
1. FC Klokani Vršovice 9 1 1 79:29   28
2. SK Indoss Plzeň 9 1 1 51:26   28
3. Andy Liberec 7 0 4 82:53   21
4. Arsenal Benešov 6 2 3 46:37   20
5. Dalmach Turnov 6 1 4 70:58   19
6. TS Bakov nad Jizerou 6 0 5 45:45   18
7. RSC Čechie Slaný 5 0 6 47:52   15
8. Protec (2. FC Motáček) Plzeň 4 1 6 49:67   13
9. K-Pedros Tábor 4 0 7 44:50   12
10. Slavia TU Liberec 3 2 6 50:55   11
11. SK Olympik Mělník "B" 1 3 7 40:61   6
12. AFC Celtic Kladno 0 1 10 33:103 1

 

Tabulka doma:

Tým V R P Skóre Body
1. FC Klokani Vršovice 11 0 0   94:32   33
2. SK Indoss Plzeň 9 2 0   55:28   29
3. Andy Liberec 9 0 2 100:41   23
4. Arsenal Benešov 7 2 2   69:34   23
5. K-Pedros Tábor 6 1 4   45:38   19
6. Dalmach Turnov 6 0 5   66:58   18
7. TS Bakov nad Jizerou 6 0 5   50:49   18
8. RSC Čechie Slaný 5 0 6   52:48   15
9. Slavia TU Liberec 3 3 5   54:57   12
10. Protec (2. FC Motáček) Plzeň 2 1 8   40:68   7
11. SK Olympik Mělník "B" 0 5 6   40:64   5
12. AFC Celtic Kladno 0 1 10   45:105 1

 

Tabulka venku:

Tým V R P Skóre Body
1. FC Klokani Vršovice 7 2 2 58:35 23
2. SK Indoss Plzeň 7 2 2 52:34 23
3. Andy Liberec 6 0 5 71:55 18
4. Arsenal Benešov 5 2 4 64:63 17
5. RSC Čechie Slaný 5 1 5 50:65 16
6. Protec (2. FC Motáček) Plzeň 5 1 5 55:66 16
7. K-Pedros Tábor 4 1 6 42:51 13
8. TS Bakov nad Jizerou 4 1 6 41:69 13
9. Dalmach Turnov 3 3 5 57:56 12
10. Slavia TU Liberec 3 1 7 49:61 10
11. SK Olympik Mělník "B" 3 0 8 46:53 9
12. AFC Celtic Kladno 1 1 9 37:102 4

 

 

 

Sezóna 2007/2008 - 2. liga-skupina Západ

Konečná tabulka:

Tým V R P Skóre Body
1. SK Olympik Mělník 18 3 1 157:68   57
2. SK Indoss Plzeň 17 4 1 126:69   55
3. Terasy Praha 16 0 6 138:91   48
4. Andy Liberec 15 2 5 133:99   47
5. Arsenal Beneov 12 2 8 129:112 38
6. K-Pedros Tábor 10 2 10 106:97   32
7. Slavia TU Liberec 9 1 12 101:131 28
8. TS Bakov nad Jizerou 7 2 13   89:89   23
9. Materia Sokolov 7 0 15   98:154 21
10. Kmochův odkaz Praha 6 0 16   96:159 18
11. 2. FC Motáček Plzeň 3 2 17   80:147 11
12. SKP Kolín 3 0 19   94:131 9

 

Tabulka doma:

Tým V R P Skóre Body
1. SK Olympik Mělník 10 1 0 88:36 31
2. SK Indoss Plzeň 8 3 0 63:31 27
3. Andy Liberec 8 2 1 72:42 26
4. Terasy Praha 8 0 3 68:47 24
5. Arsenal Benešov 7 0 4 69:51 21
6. K-Pedros Tábor 6 1 4 61:49 19
7. Slavia TU Liberec 4 1 6 54:59 13
8. TS Bakov nad Jizerou 4 0 7 41:37 12
9. Materia Sokolov 4 0 7 61:73 12
10. 2. FC Motáček Plzeň 3 1 7 41:54 10
11. Kmochův odkaz Praha 3 0 8 50:73 9
12. SKP Kolín 2 0 9 56:71 6

 

Tabulka venku:

Tým V R P Skóre Body
1. SK Indoss Plzeň 9 1 1 63:38 28
2. SK Olympik Mělník 8 2 1 69:32 26
3. Terasy Praha 8 0 3 70:44 24
4. Andy Liberec 7 0 4 61:57 21
5. Arsenal Benešov 5 2 4 60:61 17
6. Slavia TU Liberec 5 0 6 47:72 15
7. K-Pedros Tábor 4 1 6 45:48 13
8. TS Bakov nad Jizerou 3 2 6 48:52 11
9. Materia Sokolov 3 0 8 37:81 9
10. Kmochův odkaz Praha 3 0 8 46:86 9
11. SKP Kolín 1 0 10 38:60 3
12. 2. FC Motáček Plzeň 0 1 10 39:93 1

 

 

 

Sezóna 2006/2007 - Divize C Západní Čechy

Konečná tabulka:

Tým V R P Skóre Body
1. 2. FC Motáček Plzeň 22 0 4 158:87   66
2. FK Lochotín 20 2 4 152:63   62
3. Draci Karlovy Vary 19 0 7 146:77   57
4. SK Indoss Plzeň B 18 1 7 139:83   55
5. Do dna Plzeň 17 3 6 129:85   54
6. Fet Club Karlovy Vary 15 2 9 151:118 47
7. SK Grand team Cheb 13 4 9 105:82   43
8. FT Františkovy Lázně 10 1 15   94:94   31
9. Bee Sting Plzeň 9 4 13 124:143 31
10. Ajax Staňkov 7 5 14   82:139 26
11. Rabbit Plzeň 6 3 17   96:122 21
12. Pebal Plzeň 3 5 18   92:185 14
13. Pronic zanic Domažlice 3 4 19 106:204 13
14. FC Bomber Domažlice 2 2 22 73:165 8

 

Tabulka 2. poloviny soutěže:

Tým V R P Skóre Body
1. 2. FC Motáček Plzeň 12 0 1 83:43   36
2. FK Lochotín 11 0 2 87:37   33
3. Do dna Plzeň 11 0 2 76:42   33
4. Draci Karlovy Vary 9 0 4 70:42   27
5. SK Grand team Cheb 7 3 3 62:42   24
6. SK Indoss Plzeň B 7 1 5 64:51   22
7. Fet Club Karlovy Vary 7 1 5 74:70   22
8. Bee Sting Plzeň 5 2 6 66:66   17
9. Ajax Staňkov 4 1 8 49:75   13
10. FT Františkovy Lázně 3 1 9 45:52   10
11. Pebal Plzeň 3 1 9 49:95   10
12. Rabbit Plzeň 2 1 10 45:67   7
13. FC Bomber Domažlice 2 1 10 48:83   7
14. Pronic zanic Domažlice 1 2 10 56:109 5

 

Tabulka 1. poloviny soutěže:

Tým V R P Skóre Body
1. SK Indoss Plzeň B 11 0 2 75:32 33
2. Draci Karlovy Vary 10 0 3 76:35 30
3. 2. FC Motáček Plzeň 10 0 3 75:44 30
4. FK Lochotín 9 2 2 65:26 29
5. Fet Club Karlovy Vary 8 1 4 77:48 25
6. Do dna Plzeň 6 3 4 53:43 21
7. FT Františkovy Lázně 7 0 6 49:42 21
8. SK Grand team Cheb 6 1 6 43:40 19
9. Rabbit Plzeň 4 2 7 51:55 14
10. Bee Sting Plzeň 4 2 7 58:77 14
11. Ajax Staňkov 3 4 6 33:64 13
12. Pronic zanic Domažlice 2 2 9 50:95 8
13. Pebal Plzeň 0 4 9 43:90 4
14. FC Bomber Domažlice 0 1 12 25:82 1

 

 

 

Sezóna 2005/2006 - 2. liga-skupina Západ

Konečná tabulka:

Tým V R P Skóre Body
1. SK Indoss Plzeň 18 2 2 180:71   56
2. SK OLYMPIK Mělník 16 3 3 168:113 51
3. RSC Čechie Slaný 13 2 7 168:127 41
4. KFC Terasy Praha 11 2 9 125:110 35
5. SK Alfa Liberec 11 1 10 130:130 34
6. SELP Sokol Vysočany 10 2 10 159:112 32
7. 1. HFC Ústí nad Labem 10 1 11 137:145 31
8. K-Sport Jindřichův Hradec 8 2 12 119:175 26
9. Arsenal Benešov 8 2 12 113:144 26
10. Draci Karlovy Vary 8 0 14 131:159 24
11. 2. FC Motáček Plzeň 6 4 12 119:148 22
12. FT Františkovy Lázně 2 1 19   58:173 7

 

Tabulka doma:

Tým V R P Skóre Body
1. SK Indoss Plzeň 9 2 0 98:34 29
2. SK OLYMPIK Mělník 9 1 1 97:53 28
3. KFC Terasy Praha 8 1 2 78:50 25
4. RSC Čechie Slaný 8 0 3 91:65 24
5. SK Alfa Liberec 8 0 3 77:47 24
6. SELP Sokol Vysočany 7 1 3 89:43 22
7. 1. HFC Ústí nad Labem 7 1 3 80:55 22
8. K-Sport Jindřichův Hradec 6 2 3 64:67 20
9. Draci Karlovy Vary 6 0 5 79:73 18
10. 2. FC Motáček Plzeň 5 3 3 64:59 18
11. Arsenal Benešov 6 0 5 65:62 18
12. FT Františkovy Lázně 2 0 9 37:80 6

 

Tabulka venku:

Tým V R P Skóre Body
1. SK Indoss Plzeň 9 0 2 82:37 27
2. SK OLYMPIK Mělník 7 2 2 71:60 23
3. RSC Čechie Slaný 5 2 4 77:62 17
4. SELP Sokol Vysočany 3 1 7 70:69 10
5. KFC Terasy Praha 3 1 7 47:60 10
6. SK Alfa Liberec 3 1 7 53:83 10
7. 1. HFC Ústí nad Labem 3 0 8 57:90 9
8. Arsenal Benešov 2 2 7 48:82 8
9. Draci Karlovy Vary 2 0 9 52:86 6
10. K-Sport Jindřichův Hradec 2 0 9 55:108 6
11. 2. FC Motáček Plzeň 1 1 9 55:89 4
12. FT Františkovy Lázně 0 1 10 21:93 1

 

Tabulka první poloviny soutěže:

Tým V R P Skóre Body
1. SK Indoss Plzeň 8 2 1 92:36 26
2. KFC Terasy Praha 7 2 2 77:47 23
3. SK OLYMPIK Mělník 7 2 2 85:60 23
4. RSC Čechie Slaný 7 1 3 94:65 22
5. SELP Sokol Vysočany 6 1 4 76:54 19
6. SK Alfa Liberec 5 1 5 68:68 16
7. Arsenal Benešov 4 1 6 61:71 13
8. 1. HFC Ústí nad Labem 4 1 6 59:73 13
9. Draci Karlovy Vary 4 0 7 57:77 12
10. K-Sport Jindřichův Hradec 3 2 6 52:85 11
11. 2. FC Motáček Plzeň 2 2 7 45:80 8
12. FT Františkovy Lázně 1 1 9 29:79 4

 

Tabulka druhé poloviny soutěže:

Tým V R P Skóre Body
1. SK Indoss Plzeň 10 0 1 88:35 30
2. SK OLYMPIK Mělník 9 1 1 83:53 28
3. RSC Čechie Slaný 6 1 4 74:62 19
4. 1. HFC Ústí nad Labem 6 0 5 78:72 18
5. SK Alfa Liberec 6 0 5 62:62 18
6. K-Sport Jindřichův Hradec 5 0 6 67:90 15
7. 2. FC Motáček Plzeň 4 2 5 74:68 14
8. SELP Sokol Vysočany 4 1 6 83:58 13
9. Arsenal Benešov 4 1 6 72:73 13
10. Draci Karlovy Vary 4 0 7 74:82 12
11. KFC Terasy Praha 4 0 7 48:63 12
12. FT Františkovy Lázně 1 0 10 39:94 3

 

Tabulka střelců celé soutěže:

20. Soudek Lukáš 19
33. Votípka Radek 15
40. Ulč Lukáš 13

 

Tabulka asistencí celé soutěže:

8. Soudek Lukáš 17
25. Votípka Radek 12
47. Ulč Lukáš 8

 

Tabulka aktivity celé soutěže:

14. Soudek Lukáš 36
31. Votípka Radek 27
46. Ulč Lukáš 21

 

 

 

Sezóna 2004/2005 - 2. liga-skupina Západ

Konečná tabulka:

Tým V R P Skóre Body
1. Ebárna Boys Kladno 19 2 1 120:61   59
2. SK Indoss Plzeň 16 2 4 140:57   50
3. Car System Cheb 15 4 3 112:68   49
4. Arsenal Benešov 14 1 7 105:84   43
5. SELP Exchange Praha 12 1 9 125:108 37
6. K-Sport Jindřichův Hradec 9 4 9 114:144 31
7. 2. FC Motáček Plzeň 8 2 12   97:102 26
8. 1. HFC Ústí nad Labem 8 1 13 118:116 25
9. Rohožník/Letňany Praha 6 4 12   75:96   22
10. FC Mnichovo Hradiště 6 4 12 105:139 22
11. Atlantic Rakovník 5 3 14   93:149 18
12. FC Vojenské lesy Praha (odstoupili ze soutěže) 0 0 22     0:110 0

 

Tabulka doma:

Tým V R P Skóre Body
1. Ebárna Boys Kladno 11 0 0 59:24 33
2. SK Indoss Plzeň 9 1 1 65:23 28
3. Car System Cheb 9 1 1 60:31 28
4. Arsenal Benešov 8 1 2 57:39 25
5. SELP Exchange Praha 8 0 3 77:51 24
6. K-Sport Jindřichův Hradec 6 2 3 61:50 20
7. 2. FC Motáček Plzeň 6 0 5 53:45 18
8. FC Mnichovo Hradiště 5 3 3 68:60 18
9. 1. HFC Ústí nad Labem 5 1 5 66:50 16
10. Rohožník/Letňany Praha 4 3 4 44:41 15
11. Atlantic Rakovník 4 2 5 57:68 14
12. FC Vojenské lesy Praha (odstoupili ze soutěže) 0 0 11   0:55 0

 

Tabulka venku:

Tým V R P Skóre Body
1. Ebárna Boys Kladno 8 2 1 61:37 26
2. SK Indoss Plzeň 7 1 3 75:34 22
3. Car System Cheb 6 3 2 52:37 21
4. Arsenal Benešov 6 0 5 48:45 18
5. SELP Exchange Praha 4 1 6 48:57 13
6. K-Sport Jindřichův Hradec 3 2 6 53:64 11
7. 1. HFC Ústí nad Labem 3 0 8 52:66 9
8. 2. FC Motáček Plzeň 2 2 7 44:57 8
9. Rohožník/Letňany Praha 2 1 8 31:55 7
10. FC Mnichovo Hradiště 1 1 9 37:79 4
11. Atlantic Rakovník 1 1 9 36:81 4
12. FC Vojenské lesy Praha (odstoupili ze soutěže) 0 0 11   0:55 0

 

Tabulky po odehrané polovině sezóny

Celková tabulka:

Tým V R P Skóre Body
1. Ebárna Boys Kladno 8 2 1 58:32 26
2. Car System Cheb 8 2 1 61:41 26
3. SELP Exchange Praha 8 0 3 78:51 24
4. Arsenal Benešov 7 1 3 48:39 22
5. SK Indoss Plzeň 6 2 3 58:35 20
6. 2. FC Motáček Plzeň 5 0 6 48:42 15
7. Rohožník/Letňany Praha 4 2 5 38:45 14
8. K-Sport Jindřichův Hradec 4 1 6 59:64 13
9. 1. HFC Ústí nad Labem 4 0 7 61:56 12
10. FC Mnichovo Hradiště 3 2 6 52:69 11
11. Atlantic Rakovník 2 2 7 36:68 8
12. FC Vojenské lesy Praha (odstoupili ze soutěže) 0 0 0   0:55 0

 

Tabulka doma:

Tým Z V R P Skóre Body
1. Ebárna boys Kladno 5 5 0 0 30:9   15
2. SK Indoss Plzeň 6 4 1 1 27:13 13
3. Car system Cheb 6 4 1 1 35:26 13
4. 1. HFC Ústí nad Labem 6 4 0 2 41:20 12
5. SELP Exchange Praha 5 4 0 1 41:24 12
6. 2. FC Motáček Plzeň 6 4 0 2 33:20 12
7. Arsenal Benešov 5 3 1 1 22:20 10
8. K-Sport Jindřichův Hradec 5 3 0 2 27:18 9
9. Rohožník/Letňany Praha 5 2 1 2 22:20 7
10. FC Mnichovo Hradiště 6 2 1 3 31:38 7
11. Atlantic Rakovník 5 1 2 2 22:28 5
12. FC Vojenské lesy Praha (odstoupili ze soutěže) 6 0 0 6   0:30 0

 

Tabulka venku:

Tým Z V R P Skóre Body
1. Car system Cheb 5 4 1 0 26:15 13
2. SELP Exchange Praha 6 4 0 2 37:27 12
3. Arsenal Benešov 6 4 0 2 26:19 12
4. Ebárna boys Kladno 6 3 2 1 28:23 11
5. SK Indoss Plzeň 5 2 1 2 31:22 7
6. Rohožník/Letňany Praha 6 2 1 3 16:25 7
7. FC Mnichovo Hradiště 5 1 1 3 21:31 4
8. K-Sport Jindřichův Hradec 6 1 1 4 32:46 4
9. 2. FC Motáček Plzeň 5 1 0 4 15:22 3
10. Atlantic Rakovník 6 1 0 5 14:40 3
11. 1. HFC Ústí nad Labem 5 0 0 5 20:36 0
12. FC Vojenské lesy Praha (odstoupili ze soutěže) 5 0 0 5   0:25 0

 

Jak jsme odehráli první a druhé poločasy:

Podzim V R P Skóre Body
1. poločas 5 2 3 21:13 17
2. poločas 2 2 6 22:29 8
Jaro V R P Skóre Body
1. poločas 2 6 2 21:21 12
2. poločas 2 2 6 23:40 8
Celkem V R P Skóre Body
1. poločas 7 8 5 42:33 29
2. poločas 4 4 12 45:69 16

 

Tabulka střelců celé soutěže:

4. Votípka Radek 22
33. Soudek Lukáš 11
36. Levý Jaroslav 10

 

Tabulka asistencí celé soutěže:

6. Votípka Radek 14
29. Soudek Lukáš 6
43. Levý Jaroslav 5
Krejčí Tomáš 5
Rous Tomáš 5

 

Tabulka aktivity celé soutěže:

5. Votípka Radek 36
34. Soudek Lukáš 17
40. Levý Jaroslav 15